شرایط استخدام

شرایط جذب و استخدام  نیرو در مجموعه :

 1. این مجموعه با توجه به نوع فعالیت خود صرفا تمایل به همکاری و جذب نیروهایی دارد که علاقه مند به فعالیت در حوضه کسب کار اینترنتی با موضوع مد و پوشاک هستند میباشد از این رو در صورتی که اشتیاق و یا علاقه در این زمینه ندارید از پذیرش شرایط خودداری نمایید.
 2. ساعت کاری مجموعه از ساعت 9 الی 17 میباشد.
 3. روز های کاری مجموعه شنبه الی پنجشنبه میباشد.
 4. پانزده روز اول کاری در مجموعه بصورت آزمایشی میباشد و جذب نهایی نیروی کاری بعد از طی این 15 روز مشخص میگردد.
 5. روند پرداخت حقوق برای نیروهای کاری جدید تا یکسال اول طبق قانون کار میباشد.
 6. با توجه به نوع ، حجم کاری ، مسئولیت پذیری ، تعهد ، نظم کاری ، پشتکار ، توانایی هایی ارائه شده در بازه آزمایشی 6 ماهه نخست کاری ، افزایش حقوق در بازه های شش ماهه و یکساله انجام خواهد شد.
 7. روند بیمه نیروهای کاری در مجموعه به این صورت انجام میپذیرد : بعد از سپری شدن 6 ماه از زمان استخدام و اطمینان از تثبیت همکاری نیروی مد نظر با مجموعه ،  اقدامات لازم جهت بیمه فقط از نوع خود اشتغالی انجام میگردد و بعد از آن مبلغ حق بیمه بصورت نقدی به خود نیرو ، روی فیش حقوقی اضافه خواهد شد تا حق بیمه خود را پرداخت نماید.
 8. این مجموعه تعهدی در قبال بیمه کردن نیرو نخواهد داشت
 9. دانش کافی به مفاهیم اولیه اینترنت / شبکه های اجتماعی / ایمیل
 10. دانش کافی به مفاهیم اولیه استفاده از کامپیوتر / تلفن همراه
 11. آدرس مجموعه : نرسیده به میدان فهمیده / ورودی بارنج / خیابان دوکمال / انتهای جاده آسفالت ( حتما قبل از تایید قوانین مسیر حمل نقل خود را لحاظ کنین )

بدیهی است هر مجموعه قوانین و شرایط داخلی مرتبط با خود را دارد ، این شرایط صرفا بصورت کلی تدوین شده. جزئیات لازم همچنین موارد بعدی در مصاحبه های حضوری مشخص میگردد.

توضیح خلاصه در رابطه با موضوع شغلی مرتبط :

واحد کنترل کیفیت ، اقلام و پوشاک رسیده به انبار مجموعه را از لحاظ مختلف کیفی ( زدگی ، پارگی ، رنگ پریدگی ، همخوانی سایز ) و غیره .. چک نموده بعد از شمارش و سایزبندی به واحد انبار تحویل میدهد.

واحد بسته بندی ، سفارشات ثبت شده بر روی سایت را بعد از جمع آوری و پردازش در پاکت و یا کارتن پستی پک و بسته بندی خواهد کرد.

واحد پشتیبانی مشتریان ، پاسخگویی تلفنی مشتریان ، پاسخگویی و مدیریت مشتریان از طریق واتساپ ، مدیریت سفارشات مشتریان ، امور اجرایی داخلی

واحد عکاسی ، امور کلی عکاسی

 

موارد اعلامی را به دقت مطالعه نمایید در صورتی که مورد تایید هست از طریق واتساپ با جمله :
قوانین را مطالعه نمودم و مورد تایید میباشد.” موافقت خود را اعلام نمایید.

 

سبد خرید