شرایط جذب و استخدام نیرو در مجموعه :

 1. شرکت برندیول یک سازمان خصوصی است و بنابراین، شایسته‌سالاری در استخدام نیروی انسانی در این شرکت، حرف اول را می‌زند. مطابق با سیاست‌های روز تجارت الکترونیک ایران در جذب نیروی انسانی، شایستگی رفتاری و تطابق با فرهنگ سازمانی از شایستگی‌های فنی مهم‌تر است.
 2. این مجموعه با توجه به نوع فعالیت خود صرفا تمایل به همکاری و جذب نیروهایی را دارد که علاقه مند به فعالیت در حوضه کسب کارهای اینترنتی با موضوع مد و پوشاک ، فعالیت های خلاقانه ، مدیریت کارها با سرعت عمل به همراه دقت لازم  و مسئولیت پذیری هستند میباشد از این رو در صورتی که اشتیاق و یا علاقه در این زمینه ندارید از پذیرش شرایط خودداری نمایید.
 3. با توجه به شرایط کاری در فروشگاههای اینترنتی، خصوصیات دقت ، سرعت عمل ، تیزهوشی ، برنامه ریزی ، نظم کاری ، مدیریت مشکلات در زمان کوتاه ، یادگیری و پارامتر های  دیگر از جمله ویژگی های مهم شخصی در جذب و استخدام در مجموعه میباشد.
 4. ساعت کاری مجموعه از ساعت 8 الی 15 میباشد.
 5. روز های کاری مجموعه شنبه الی پنجشنبه میباشد.
 6. پانزده روز اول کاری در مجموعه بصورت آزمایشی میباشد و جذب نهایی نیرو بعد از طی این  ۱۵ روز و بررسی عملکرد نیروی مدنظر مشخص میگردد. (در صورت عدم تایید و همکاری هیچگونه حقوق و مبلغی برای این پانزده روز تعلق نخواهد گرفت)
 7. روند پرداخت حقوق برای نیروهای کاری جدیدالورود تا سه ماه نخست مبلغ پایه قانون کارسال جاری میباشد.
 8. با توجه به نوع ، حجم کاری ، مسئولیت پذیری ، تعهد ، نظم ، پشتکار ، توانایی هایی ارائه شده در بازه ۶ ماهه نخست کاری ، بنابه تصمیم مسئول مربوطه افزایش حقوق انجام خواهد شد.
 9. روند بیمه نیروهای کاری در مجموعه به این صورت انجام میپذیرد : بعد از سپری شدن ۳ ماه از زمان استخدام و اطمینان از تثبیت همکاری نیروی مد نظر با مجموعه ،  اقدامات لازم جهت بیمه فقط از نوع خود اشتغالی انجام میگردد و بعد از آن مبلغ حق بیمه بصورت نقدی به خود نیرو ، روی فیش حقوقی اضافه خواهد شد تا حق بیمه خود را پرداخت نماید.
 10. دقت نمایید این مجموعه تعهدی در قبال بیمه کردن رسمی نیرو نخواهد داشت.
 11. دانش کافی به مفاهیم اولیه اینترنت / شبکه های اجتماعی
 12. دانش کافی به مفاهیم اولیه استفاده از کامپیوتر / تلفن همراه
 13. دقت ، سرعت عمل ، وظیفه شناسی ، احساس مسئولیت ، ادب و نظم رفتاری جزو مهمترین شرایط جذب نیرو در مجموعه میباشد.
 14. آدرس مجموعه : نرسیده به میدان فهمیده / ورودی بارنج / خیابان دوکمال / انتهای جاده آسفالت ( حتما قبل از تایید قوانین مسیر حمل نقل خود را لحاظ کنین )

مدارک لازم جهت مصاحبه و استخدام :

 1. دوقطعه عکس (ضروری)
 2. اصل کارت ملی (ضروی)
 3. اصل شناسنامه (ضروری)
 4. کپی از آخرین مدرک تحصیلی

تذکر : در هنگام مراجعه جهت مصاحبه حضوری همراه داشتن اصل شناسنامه ، اصل کارت ملی ، عکس ، ضروری میباشد در صورت عدم همراه داشتن مدارک هیچگونه مصاحبه ای انجام نشده و اجازه ورود به مجموعه صادر نخواهد شد.

توضیح خلاصه در رابطه با موضوع شغلی مرتبط :

در صورتی که میخواهید در مجموعه استخدام شوید چه کار خواهید کرد :

واحد کنترل کیفیت ، اقلام و پوشاک رسیده به انبار مجموعه را از لحاظ مختلف کیفی ( زدگی ، پارگی ، رنگ پریدگی ، همخوانی سایز ) و غیره .. چک خواهید نمود و بعد از شمارش و سایزبندی به واحد انبار تحویل میدهد.

واحد بسته بندی ، سفارشات ثبت شده بر روی سایت را بعد از جمع آوری و پردازش در پاکت و یا کارتن پستی پک و بسته بندی خواهد کرد.

واحد پشتیبانی مشتریان ، پاسخگویی تلفنی مشتریان ، پاسخگویی و مدیریت مشتریان از طریق واتساپ ، مدیریت سفارشات مشتریان ، امور اجرایی داخلی

واحد عکاسی ، امور کلی عکاسی ، ویرایش و رتوش عکس های اخذ شده توسط برنامه فتوشاپ

توجه : برندیول یک شرکت IT و دانش بنیان بوده و به هیچ وجه تمایل و فرصت همکاری با افرادی که بینش و دیدگاهشان از کار فقط بیمه ، حقوق های نامتعارف ، مرخصی کاری ، سرگرمی ، تفریح ، سپری کردن وقت بیکاریشان هست را ندارد. در تایید قوانین و همکاری دقت لازم داشته باشین.  بدیهی است هر مجموعه قوانین و شرایط داخلی مرتبط با خود را دارد ، این شرایط صرفا بصورت کلی تدوین شده. جزئیات لازم همچنین موارد بعدی در مصاحبه های حضوری مشخص میگردد.

موارد اعلامی را به دقت مطالعه نمایید در صورتی که مورد تایید هست از طریق واتساپ با جمله :
قوانین را مطالعه نمودم و مورد تایید میباشد.” موافقت خود را اعلام نمایید.

سبد خرید
#
پیمایش به بالا